Kimlər müraciət edə bilər?
• AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASI VƏTƏNDAŞISINIZ. Azərbaycan Respublikasının hazırki sakini olmağınız lazım gəlir.
• DÜRÜST və ETİBARLI XARAKTERİNİZ VAR. Mütləq yaxşı insani xarakteriniz və gözəl şəxsiyyətiniz olmalıdır.
• ETİBARLI ÜNVANINIZ VAR. Şəxsiyyəti təsdiq edən etibarlı sənədiniz olmalıdır.
•  MÜNTƏZƏM RƏSMİ GƏLİRİNİZ VAR. Gəliri təsdiq edən sənəd təqdim etməklə əmək haqqı, sahibkarlıq fəaliyyəti, pensiya, müavinət şəklində hər ayda müntəzəm gəliriniz olmalıdır.
• SAHİBKARSINIZSA, QEYDİYYAT SƏNƏDİNİZ -VÖEN VAR. Biznes və kənd təsərrüfatı fəaliyyətini dəstəkləyən kredit sifariş edirsinizsə, və yaxud gəliriniz sahibkarlıq fəaliyyətindən əldə olunursa, rəsmi uçot sənədləriniz olmalıdır.
• BANK HESABINIZ VAR. İstehlak təyinatlı kredit məbləğini köçürmək üçün  cari bank hesabınız, biznes və ya kənd təsərrüfatı fəaliyyətini dəstəkləyən kreditlər üzrə sahibkar bank hesabınız olmalıdır.
• AYLIQ KREDİT və ZAMİNLİK ÖHDƏLİYİ ÜZRƏ BORCUNUZ AYLIQ GƏLİRİN 40% – 50% -dən ÇOX DEYİL. Cəmi aylıq borc məbləğinin ümumi aylıq xalis gəlirə nisbəti 40% – 50%-dən çox olmamalıdır.
• MÜSBƏT KREDİT TARİXÇƏNİZ VAR. Kredit tarixçənizdə aylıq borc ödənişində mütəmadi olaraq 30 günədək, bir dəfə və ya bundan artıq 30 gündən çox gecikmə vardırsa,  kredit tarixçənizin müsbət olmaması səbəbindən kredit verilmir.
• ZAMİN və ya ƏMLAK GİROVUNUZ VAR. Kredit sifarişi 500 AZN məbləğdən çoxdursa, zamin və ya əmlak girovunuz olmalıdır.

What criteria do you need to pay attention to in order to benefit from our credit service?!
- YOU ARE A CITIZEN OF THE REPUBLIC OF AZERBAIJAN. You must be a current resident of the Republic of Azerbaijan.
- YOU ARE HONEST and TRUSTWORTHY. You must have good human character and a nice personality.
- YOU HAVE A VALID ADDRESS. You must have valid proof of identity.
- YOU HAVE A REGULAR OFFICIAL INCOME. You must have a regular income every month in the form of salary, entrepreneurial activity, pension, allowance by submitting a document confirming the income.
- IF YOU ARE AN ENTREPRENEUR, YOU HAVE A REGISTRATION DOCUMENT -TIN. If you order a loan to support business and agricultural activity, or if your income is derived from entrepreneurial activity, you must have official registration documents.
- YOU HAVE A BANK ACCOUNT. To transfer the consumer loan amount, you must have a current bank account, an entrepreneur bank account for loans supporting business or agricultural activity.
- YOUR DEBT ON MONTHLY LOAN AND GUARANTEE OBLIGATION IS NOT MORE THAN 40% – 50% OF YOUR MONTHLY INCOME. The ratio of the total monthly debt amount to the total monthly net income should not exceed 40% - 50%.
- YOU HAVE A POSITIVE CREDIT HISTORY. If your credit history is regularly up to 30 days late in monthly loan payments, once or more time more than 30 days late, the loan will not be granted due to your poor cedit history.
- YOU HAVE A GUARANTOR OR PROPERTY PLEDGE. If the loan order exceeds AZN 500, you must have a guarantor or property pledge.